"Сходинки до інформатики" у початковій школі - вітаємо колег з Київщини
Шановні колеги, до нашої закритої дистанційної школи на gmail випадково потрапила цікава людина - вчитель з Білої церкви - Наталія Саражинска.
Вона мала бажання створити групу з такою ж назвою, та Google "повідомив", що вже є така група, тобто наша. Її це дуже зацікавило, бо має досвід викладання курсу "Сходинки до інформатики" за старою програмою майже 10 років. Вона з колегами створила відкриту групу на gmail з надією, що їх педагогічний досвід стане в нагоді не лише вчителям Київщини.
Пропоную потоваришувати з спільнотою вчителів Київщини, які вже мають досвід викладання варіативного курсу "Сходинки до інформатики" у початковій школі.
Познайомитися з досвідом колег та стати учасником спільноти можна за посиланням Сходинки до інформатики 2
Основна ціль наших колег - навчання вчителів (а в майбутньому - й учнів) за інваріантною освітньою галуззю державного стандарту початкової освіти та новою програмою “Сходинки до інформатики”.
Також цікавими для нас будуть й публікації пов'язані з інформаційно-комунікаційними технологіями в освіті, інноваціями в педагогіці.
Матеріали у спільноті розташовані у таких рубріках:
- Новини (ІТ і педагогіка) - анонси на публікації на сайтах, в блогах, Вікі про особливості програми. Обговорення питань впровадження програми. Публікації новин у галузі інформаційних технологій та педагогічних інновацій.
- Куточок взаємодопомоги - проблемні ситуації, які стосуються змісту програми, навчально-методичного забезпечення, конкретного уроку або теми.
- Візитки - розкажіть про себе: (фото, відео, текст), посилання на блоги, сайти, сторінки в соц. мережах. Які ваші захоплення, улюблені куточки,...?
- Заходи - анонси на заходи, що плануються: вебінари, онлайн-зустрічі, семінари, педради міські, регіональні, шкільні. Після заходу можна створити повідомлення в темі "Новини" про результати, вдалі моменти, фото, посилання на документи.
- Методика. Особливості викладання курсу, посилання на конспекти уроків, додаткові матеріали для уроків.
- У нас на уроці ...... Позитив, гумор, гордість, ... (фото, відео, текст) про особливості проведення уроків, цікаві учнівські висловлювання, веселі ситуації.
- Дитячі шедеври - дитячі роботи, можливі фото, посилання на кращі дитячі роботи або відео, презентації дитячих робіт.
Навчаємося! Тому що інформаційна компетентність вчителя є однією з найголовніших складових його професійної компетентності. Інформаційну компетентність вчителя можна визначити як особливий спосіб організації предметно-спеціальних знань, які забезпечують прийняття ефективних рішень у професійно-педагогічній діяльності.
Немає коментарів:
Дописати коментар