Єдина Країна! Единая Страна!

пʼятницю, 31 січня 2014 р.

Конспект комбінованого заняття (мовленнєве спілкування + математика) в групі раннього віку ДНЗ

Колодка Тетяна Олександрівна
Миколаївська область
Жовтневий район
Шевченківський ДНЗ №2

Конспект комбінованого заняття (мовленнєве спілкування + математика)

Тема: Зайчик завітав у гості до малят
Мета: закріпити знання про зайця, вміння розрізняти поняття багато, мало, один, порівнювати предмети за величиною (великий-малий), виділяти і називати геометричні фігури (круг, трикутник). Сприяти розвиткові у дітей уваги, мислення, вміння слухати вихователя та діяти згідно з нею. Виховувати інтерес та турботливе ставлення до тварин.

Словник: поняття багато,мало, один, активізувати словник словами: зайчик-побігайчик, зайчик - пострибайчик.
Обладнання: зайчик,зображення овочів, іграшкова машина, фланелеграф.
Хід заняття
Стук у двері. В групу заходить зайчик.
Вихователь:Ой, погляньте, хто до нас завітав?
- Так, це зайчик. А як іще його можна назвати? (зайчик – побігайчик, зайчик – пострибайчик.)
- Давайте уважно розглянемо зайчика, чи все в нього гаразд?
(Ні. Він засмучений)
- Що могло з ним статися? (Міркування дітей)
( Вихователь читає віршик)
Біжить зайчик дорогою
Та й скаче,
Затуляється лапками
Та й плаче:
Усі ж бо я городи обійшов,
Ніде капусти не знайшов.
Вихователь: То чому наш зайчик сумний? (Відповіді дітей)
Що нам треба зробити, щоб зайчик повеселішав?
(Відповіді дітей)
На грядці розміщені різні овочі.
Вихователь: Виберіть із грядки для зайчика капусту.
(Діти вибирають)
Вихователь: Погляньте, скільки капусти ми зібрали для нашого зайчика.
Що ми можемо про неї сказати?(Багато, мало, одна.)
- Чи зможе зайчик забрати усю капусту?
- Що будемо робити? (Міркування дітей)
- А може, ми відвеземо її машиною?
(Вихователь виставляє  іграшкову машину)
- Давайте разом завантажимо машину капустою. (Діти кладуть капусту в машину)
- А що це сталося з нашим зайчиком?(Повеселішав, став радісний)
Зайчик дякує дітям за допомогу.

Немає коментарів: